Szkolenia na wodach otwartych

Tu zaczyna się prawdziwe nurkowanie… Część kursu prowadzona na wodach otwartych jest najważniejszym etapem szkolenia freedivingu. Nurkując w głębię kursant staje się częścią podwodnego świata zanurzając się równocześnie w głąb samego siebie. Ukoronowaniem szkolenia są wspaniałe chwile spędzone na coraz większych głębokościach lub trwające coraz dłużej, bez potrzeby powrotu na powierzchnię. Poczucie komfortu pod wodą, opanowanie, kontrola ciała i umysłu, radość z przebywania pod wodą – tego uczymy naszych kursantów. Poszukujących wyzwań i przekraczania limitów po osiągnięciu poziomu zaawansowanego wyposażamy w wiedzę oraz specjalne techniki umożliwiające nurkowania na ekstremalne głębokości.

BLUEGO oferuje szkolenia na wodach otwartych wg standardów Apnea Academy lub AIDA

szkolenie podczas wyjazdu zagranicznego (Egipt, Bali)

szkolenie w Polsce (Jez. Powidzkie, Jez. Hańcza, Kraków – Zakrzówek, Jaworzno-Koparki)

Co zawierają szkolenia w wodach otwartych?

– wykłady – program zależy od stopnia szkolenia

– zajęcia praktyczne na sucho, to m.in. ćwiczenia oddechowe, stretching

– zajęcia w wodzie, to m.in. prawidłowe wyważenie, nurkowanie wzdłuż liny, nurkowanie w toni, asekuracja i bezpieczeństwo, free immersion, stały balast w płetwach.

 

 

NAJBLIŻSZE WYJAZDY ZAGRANICZNE SZKOLENIOWE I REKREACYJNE:

BALI, miejscowość AMED, 16 września 2015 – 31 stycznia 2017 kursy freedivingu na wszystkie stopnie, treningi specjalistyczne, sprawdź więcej informacji na http://freediving.bluego.pl/bluego-na-bali/

You must be logged in to post comment.